Menu Admin per Menu (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: List links
hu: Hivatkozások listázása

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Allows to give roles per menu admin permissions without giving them full administer menu permission.
hu: Lehetővé teszi, hogy az egyes menüket külön-külön adminisztrálhassák bizonyos szerepkörök anélkül, hogy a webhely teljes menükezeléséhez hozzáférést nyernének.

en: Administer <em>@menu</em> menu items
hu: <em>@menu</em> menü elemeinek adminisztrációja
