Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Name
bs: Ime

en: Style
bs: Stil

en: Relationship
bs: Relacija

en: No title
bs: Bez naslova

en: No name
bs: Bez imena
