Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
