Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Default
de: Standard

en: Style
de: Darstellung

en: Relationship
de: Beziehung

en: No style
de: Kein Design

en: Classes
de: Klassen

en: No title
de: Kein Titel

en: No name
de: Kein Name

en: Target
de: Ziel

en: Menu item attributes
de: Menüpunktattribute

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: Menu attributes
de: Menüattribute

en: Administer menu attributes
de: Menü-Eigenschaften verwalten

en: No ID
de: Keine ID

en: No relationship
de: Keine Beziehung

en: No classes
de: Keine Klassen

en: New window (_blank)
de: Neues Tab (_blank)

en: Top window (_top)
de: Ganzes Fenster (_top)

en: Same window (_self)
de: Gleiches Fenster (_self)

en: Parent window (_parent)
de: Übergeordnetes Fenster (_parent)

en: Menu link attributes
de: Menü-Link-Attribute

en: Enabled attributes
de: Aktivierte Attribute

en: Enable title attribute
de: Title-Attribut aktivieren
