Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Style
eu: Estiloa

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: No title
eu: Izenbururik ez

en: No name
eu: Izenik ez
