Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Style
it: Stile

en: Relationship
it: Relazione

en: No style
it: Nessuno stile

en: Classes
it: Classi

en: No title
it: Nessun titolo

en: No name
it: Nessun nome
