Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Target
ug: ئوبيېكت
