Menu Attributes (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
