Menu block (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Menus
da: Menuer

en: Menu block
da: Menublok

en: Starting level
da: Startniveau

en: Fixed parent item
da: Fast overordnet menupunkt

en: Maximum number of levels
da: Maksimalt antal niveauer

en: Menu levels
da: Menu-niveauer

en: Initial menu level
da: Første menu-niveau

en: The menu will only be visible if the menu item for the current page is at or below the selected starting level. Select level 1 to always keep this menu visible.
da: Menuen vises kun hvis den aktuelle sides menupunkt er på eller under det valgte startniveau. Vælg niveau 1 for altid at vise denne menu.

en: Maximum number of menu levels to display
da: Maksimalt antal menu-niveauer der vises

en: The maximum number of menu levels to show, starting from the initial menu level. For example: with an initial level 2 and a maximum number of 3, menu levels 2, 3 and 4 can be displayed.
da: Det maksimal antal menuniveauer der vises, startende med det første menuniveau. For eksempel: Med 2 som indledende niveu og 3 maksimale niveauer, er det muligt at vise niveau 2, 3 og 4 fra menuen.
