Menu block current language (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv
