Menu block current language (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Menu block
fr: Bloc de menu

en: Starting level
fr: Niveau de départ

en: Maximum number of levels
fr: Nombre de niveaux maximum

en: Expand all items
fr: Déplier tous les éléments
