Menu block current language (2.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Menu block
nl: Menublok

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: Expand all items
nl: Alle items uitklappen
