Menu block current language (2.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Menu block
pt: Bloco de menu

en: Starting level
pt: Nível Inicial

en: Maximum number of levels
pt: Número máximo de níveis

en: Expand all items
pt: Expandir todos os itens
