Menu block current language (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Provider
ru: Поставщик

en: Menu block
ru: Блок меню

en: Starting level
ru: Начальный уровень

en: Maximum number of levels
ru: Максимальное количество уровней
