Menu block current language (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Menu block
pl: Blok menu

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów
