Menu block current language (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Provider
ro: Furnizor

en: Menu block
ro: Bloc de meniu

en: Starting level
ro: Nivel de pornire

en: Maximum number of levels
ro: Număr maxim de nivele
