Menu block current language (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Menu block
fi: Valikkolohko

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä
