Menu block current language (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Menu block
hu: Menüblokk

en: Starting level
hu: Kezdőszint

en: Maximum number of levels
hu: Szintek maximális száma

en: Expand all items
hu: Összes elem kibontása
