Menu block current language (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Menu block
it: Blocco menù

en: Starting level
it: Livello di partenza

en: Maximum number of levels
it: Numero massimo di livelli
