Menu block current language (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Provider
es: Proveedor

en: Menu block
es: Bloque de menú

en: Starting level
es: Nivel inicial

en: Maximum number of levels
es: Número máximo de niveles

en: Expand all items
es: Expandir todos los items
