Menu block current language (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Menu block
tr: Menü bloğu

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı

en: Expand all items
tr: Tüm ögeleri genişlet
