Menu block current language (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: Provider
uk: Постачальник

en: Menu block
uk: Блок меню

en: Starting level
uk: Початковий рівень

en: Maximum number of levels
uk: Максимальна кількість рівнів

en: Expand all items
uk: Розгорнути всі пункти
