Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: Menu block
fr: Bloc de menu

en: Starting level
fr: Niveau de départ

en: Fixed parent item
fr: Élément parent fixe

en: Maximum number of levels
fr: Nombre de niveaux maximum

en: Expand all menu links
fr: Déplier tous les liens de menu

en: Parent menu link
fr: Lien de menu parent

en: Initial visibility level
fr: Niveau de visibilité initial

en: Number of levels to display
fr: Nombre de niveaux à afficher

en: Expand all menu items
fr: Déplier tous les éléments de menu
