Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Node
tr: Düğüm

en: Menus
tr: Menüler

en: Menu block
tr: Menü bloğu

en: Starting level
tr: Başlangıç düzeyi

en: Maximum number of levels
tr: Maksimum seviye sayısı

en: Expand all menu links
tr: Tüm menü bağlantılarını genişlet

en: Parent menu link
tr: Üst menü bağlantısı

en: Initial visibility level
tr: Başlangıçtaki görünürlük düzeyi

en: Number of levels to display
tr: Görüntülenecek düzey sayısı
