Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Menus
id: Menu

en: Menu block
id: Blok menu

en: Starting level
id: Tingkatan nilai

en: Maximum number of levels
id: Jumlah level maksimum

en: Expand all menu links
id: Luaskan semua link menu

en: Parent menu link
id: Tautan menu induk

en: Initial visibility level
id: Tingkat visibilitas awal

en: Number of levels to display
id: Jumlah level yang akan ditampilkan
