Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Menu block
pt: Bloco de menu

en: Starting level
pt: Nível inicial

en: Fixed parent item
pt: Item pai fixo

en: Maximum number of levels
pt: Número máximo de níveis

en: Expand all menu links
pt: Expandir todos os links do menu

en: Parent menu link
pt: Link do menu pai

en: Initial visibility level
pt: Nível de visibilidade inicial

en: Number of levels to display
pt: Número de níveis a serem exibidos

en: Expand all menu items
pt: Expandir todos os itens de menu

en: The initial visibility level follows the active menu item
pt: O nível de visibilidade inicial segue o item ativo do menu

en: Set initial visibility level to the active menu item, or its children
pt: Define o nível de visibilidade inicial do item ativo de menu, ou de seus filhos
