Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Node
ro: Nod

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu block
ro: Bloc de meniu

en: Starting level
ro: Nivel de pornire

en: Maximum number of levels
ro: Număr maxim de nivele

en: Initial visibility level
ro: Nivel de vizibilitate inițial

en: Number of levels to display
ro: Numărul de nivele de afișat
