Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: Menus
uk: Меню

en: Menu block
uk: Блок меню

en: Starting level
uk: Початковий рівень

en: Maximum number of levels
uk: Максимальна кількість рівнів

en: Expand all menu links
uk: Розгорнути всі посилання меню

en: Parent menu link
uk: Посилання батьківського меню

en: Initial visibility level
uk: Початковий рівень видимості

en: Number of levels to display
uk: Кількість рівнів для відображення

en: Expand all menu items
uk: Розгорнути всі пункти меню
