Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Node
ja: ノード

en: Menus
ja: メニュー

en: Menu block
ja: メニューブロック

en: Starting level
ja: 開始階層

en: Fixed parent item
ja: 親項目を固定

en: Maximum number of levels
ja: 最大レベル数

en: Expand all menu links
ja: すべてのメニューリンクを展開

en: Initial visibility level
ja: 初期表示レベル

en: Number of levels to display
ja: 表示するレベル数

en: Expand all menu items
ja: 全てのメニューアイテムを展開
