Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu block
fi: Valikkolohko

en: Starting level
fi: Aloitustaso

en: Fixed parent item
fi: Kiinteästi määritetty valikon ylemmän tason valikkokohta

en: Maximum number of levels
fi: Tasojen enimmäismäärä
