Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Node
hu: Tartalom

en: Menus
hu: Menük

en: Menu block
hu: Menüblokk

en: Starting level
hu: Kezdőszint

en: Maximum number of levels
hu: Szintek maximális száma

en: Expand all menu links
hu: Minden menühivatkozás kinyitása

en: Parent menu link
hu: Szülő menühivatkozás

en: Initial visibility level
hu: Kezdetben látható szint

en: Number of levels to display
hu: Megjelenítendő szintek száma

en: Expand all menu items
hu: Összes menüelem kibontása
