Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Menu block
pt: Bloco de menu

en: Starting level
pt: Nível Inicial

en: Maximum number of levels
pt: Número máximo de níveis

en: Expand all menu links
pt: Expandir todos as ligações do menu

en: Parent menu link
pt: Ligação do menu pai

en: Initial visibility level
pt: Nível de visibilidade inicial

en: Number of levels to display
pt: Número de níveis a mostrar

en: Expand all menu items
pt: Expandir todos os itens de menu
