Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Node
sv: Nod

en: Menus
sv: Menyer

en: Menu block
sv: Menyblock

en: Starting level
sv: Startnivå

en: Parent menu link
sv: Länk till överliggande meny
