Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Menus
ca: Menús

en: Menu block
ca: Bloc de menú

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Maximum number of levels
ca: Nombre màxim de nivells

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar
