Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta9) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Node
it: Nodo

en: Menus
it: Menù

en: Menu block
it: Blocco menù

en: Starting level
it: Livello di partenza

en: Maximum number of levels
it: Numero massimo di livelli
