Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta9) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Menus
nl: Menu's

en: Menu block
nl: Menublok

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: Expand all menu links
nl: Alle menulinks tonen

en: Parent menu link
nl: Bovenliggende menulink

en: Alter the options in “Menu levels” to be relative to the fixed parent item. The block will only contain children of the selected menu link.
nl: Pas de opties in 'Menu-niveaus' zo aan dat ze relatief worden aan het vaste bovenliggende item. Het blok bevat alleen onderliggende links van de geselecteerde menulink.

en: Initial visibility level
nl: Initiëel zichtbaarheidsniveau

en: Number of levels to display
nl: Aantal te tonen niveaus

en: Expand all menu items
nl: Alle menu-items uitklappen
