Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta9) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Node
pl: Węzeł

en: Menus
pl: Menu

en: Menu block
pl: Blok menu

en: Starting level
pl: Poziom początkowy

en: Fixed parent item
pl: Stały element nadrzędny.

en: Maximum number of levels
pl: Maksymalna liczba poziomów

en: Initial visibility level
pl: Pierwszy poziom widoczności

en: Number of levels to display
pl: Wyświetlana liczba poziomów
