Menu Block Settings Override (8.x-1.0-beta7) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Node
es: Nodo

en: Menus
es: Menús

en: Menu block
es: Bloque de menú

en: Starting level
es: Nivel inicial

en: Fixed parent item
es: Elemento padre fijo

en: Maximum number of levels
es: Número máximo de niveles

en: Expand all menu links
es: Expandir todos los enlaces del menú

en: Parent menu link
es: Enlace del menú principal

en: Initial visibility level
es: Nivel de visibilidad inicial

en: Number of levels to display
es: Número de niveles a mostrar

en: Expand all menu items
es: Expandir todos los elementos del menú
