Menu bootstrap icons (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Open link in new window
vi: Mở liên kết trong cửa sổ mới

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Features
vi: Tính năng

en: Icon only
vi: Chỉ trình bày icon
