Menu bootstrap icons (1.0.12) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Menu
fa: منو

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Icon only
fa: فقط شمایل

en: - Select -
fa: - انتخاب -
