Menu bootstrap icons (1.0.14) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: List
hu: Lista

en: Menu
hu: Menü

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Icon only
hu: Csak ikon

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás

en: Before text
hu: Szöveg előtt

en: After text
hu: Szöveg után

en: Without text
hu: Szöveg nélkül

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…
