Menu bootstrap icons (1.0.15) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Menu
el: Μενού

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
