Menu bootstrap icons (1.0.15) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: List
pt: Lista

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: Open link in new window
pt: Abrir link em uma nova janela

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Appearance
pt: Aparência

en: Icon only
pt: Somente ícone

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Generate
pt: Gerar

en: Not set
pt: Não definido

en: HTML tag
pt: Tag HTML

en: Link format settings
pt: Configurações de formato de link

en: Icon class
pt: Classe de ícone

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
