Menu bootstrap icons (1.0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: List
bg: Списък

en: Menu
bg: Меню

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Appearance
bg: Теми
