Menu bootstrap icons (1.0.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Menu
mn: Цэс

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан

en: Appearance
mn: Харагдац
