Menu bootstrap icons (1.0.16) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: List
fr: Lister

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Open link in new window
fr: Ouvrir le lien dans une nouvelle fenêtre

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Appearance
fr: Apparence

en: Icon only
fr: Icône seulement

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Generate
fr: Générer

en: Not set
fr: Non défini

en: Link format settings
fr: Paramètres du format de lien

en: Use CDN
fr: Utiliser le réseau de diffusion de contenu (CDN)

en: After text
fr: Après le texte

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
