Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Select a view
hr: Odaberi pogled
