Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Menu
tr: Menü

en: Custom
tr: Özel

en: Select a view
tr: Görünüm seçimi
