Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: View
es: Ver

en: Menu
es: Menú

en: Custom
es: Personalizado

en: Select a view
es: Seleccionar una vista
