Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Menu
fi: Valikko

en: Custom
fi: Oma

en: Select a view
fi: Valitse näkymä
